Портал безкоштовних оголошень в Україні
Україна

Рептилії в Україні

Вчора, 19 кві
Київ, Оболонь
вчора
2 кві
5,000 грн
ПРОДАМ
Маріуполь
2 кві
Київ, Оболонь
2 кві
26 бер
Київ, Оболонь
26 бер
Київ, Оболонь
26 бер
Київ, Оболонь
26 бер
Київ, Оболонь
26 бер
Київ, Оболонь
26 бер

Рептилії - сучасні представники класу плазунів, що ваблять своєю дивовижною зовнішністю і непередбачуваним характером. Великі й маленькі змії, однокольорові і плямисті ящірки, незвичайні черепахи і крокодили - всі вони можуть стати справжніми домашніми улюбленцями.

При виборі вихованця необхідно розуміти, що деякі рептилії можуть становити небезпеку для людини: подряпати, сильно вкусити або вдарити хвостом. Тому, при покупці потрібно дотримуватися таких критеріїв: неотруйність тварини, спокійний характер, безпека під час контакту. Для кожного виду потрібен спеціальний тераріум або акватерариум, повністю обладнаний і пристосований для проживання в ньому конкретної живності. Одні будуть мати потребу в підвищеній температурі або вологості, у інших повинен обов'язково стояти водоспад.

Більшість заморських рептилій не є небезпечними для людини, але можуть зовсім не даватися в руки, тому їх можна просто помістити в тераріум як прикрасу інтер'єру, яка приноситиме естетичне задоволення своїм господарям.

Додати оголошення