Портал безкоштовних оголошень в Україні
Україна

Рептилії в Україні

18 лис, сб
Київ, Оболонь
18 лис, сб
16 лис, чт
5,000 грн
ПРОДАМ
Маріуполь
16 лис, чт
14 лис, вт
Київ, Оболонь
14 лис, вт
Київ, Оболонь
14 лис, вт
11 лис, сб
Київ і область
11 лис, сб
Київ, Оболонь
11 лис, сб
Київ, Оболонь
11 лис, сб
10 лис, пт
Харків, Київський район
10 лис, пт

Рептилії - сучасні представники класу плазунів, що ваблять своєю дивовижною зовнішністю і непередбачуваним характером. Великі й маленькі змії, однокольорові і плямисті ящірки, незвичайні черепахи і крокодили - всі вони можуть стати справжніми домашніми улюбленцями.

При виборі вихованця необхідно розуміти, що деякі рептилії можуть становити небезпеку для людини: подряпати, сильно вкусити або вдарити хвостом. Тому, при покупці потрібно дотримуватися таких критеріїв: неотруйність тварини, спокійний характер, безпека під час контакту. Для кожного виду потрібен спеціальний тераріум або акватерариум, повністю обладнаний і пристосований для проживання в ньому конкретної живності. Одні будуть мати потребу в підвищеній температурі або вологості, у інших повинен обов'язково стояти водоспад.

Більшість заморських рептилій не є небезпечними для людини, але можуть зовсім не даватися в руки, тому їх можна просто помістити в тераріум як прикрасу інтер'єру, яка приноситиме естетичне задоволення своїм господарям.

Додати оголошення