Портал безкоштовних оголошень в Україні
Україна
Вид:
Ціна:
- грн.
Місце розташування:
Україна
змінити
розширений пошук »
Знайдено оголошень: 20

Продаж кліток для гризунів в Україні

Сьогодні, 18 сер, нд
1,750 грн
ПРОДАМ
Кременчук
сьогодні, 10:12
Вчора, 17 сер
Київ і область, Немішаєве
вчора
Київ і область, Немішаєве
вчора
14 сер, ср
Дніпропетровськ і область
14 сер, ср
13 сер, вт
Дніпропетровськ, Бабушкінський
13 сер, вт
9 сер, пт
Івано-Франківськ та область, Тисмениця
9 сер, пт
3 сер
Харків і область
3 сер
Харків і область
3 сер
2 сер
Київ і область
2 сер
30 лип
Донецьк, Київський район
30 лип

Клітки для гризунів - необхідна річ для утримання таких домашніх вихованців як хом'яки, морські свинки, кролики, шиншили, щури та інші ссавці. Щоб облаштувати життя тварини в неволі максимально комфортно, необхідно знати, який розмір клітки необхідний для кожного виду, скільки поверхів повинно бути в новому житлі гризуна, з якого матеріалу «будиночок» для чотириногого улюбленця стане самим безпечним і надійним.

Придбавши домашнього кролика, слід пам'ятати, що ця тварина з часом виросте, тому в невеликій клітці такий звір буде почувати себе некомфортно. Для морської свинки підійде "домік" з кількома невисокими поверхами. Щоб уникнути травматизму гризуна, полиці повинні бути з пластику, а сходи - суцільними і широкими. Для щурів і шиншил головне - рух, тому, чим більше їх майбутнє місце проживання в квартирі, тим краще. Для мишки або джунгарского хом'ячка краще придбати спеціальну клітку з невеликими відстанями між прутами або пластиковий бокс, щоб гризун не міг втекти.

Якщо домашній вихованець бігає по будинку, досить вибрати невелику клітку з боковим входом, щоб тваринка могла безперешкодно в неї потрапити. У таких випадках потрібно в приміщенні ховати від гризуна всі дроти, так як вони небезпечні для життя тварини.

Додати оголошення