Портал безкоштовних оголошень в Україні
Україна
Порода:
Ціна:
- грн.
Місце розташування:
Україна
змінити
розширений пошук »
Знайдено оголошень: 3

Продаж декоративних кроликів в Україні

24 чер, ср
Кривий Ріг
24 чер, ср
Кривий Ріг
24 чер, ср
29 вер 2015
250 грн
ПРОДАМ
Київ і область, Білогородка
29 вер 2015

Декоративні кролики - популярні домашні вихованці. Ці пухнасті невеликі істоти завжди будуть радувати оточуючих, а доглядати за такими тваринками зовсім не важко.

Тривалість життя декоративного кролика становить від семи до десяти років. Такі домашні тварини товариські і грайливі, іноді можуть кусатися.

Декоративні кролики бувають різних порід: довгошерсті, короткошерсті, висловухі. Найпопулярнішими представниками таких гризунів є висловухі «Барани», що володіють гарними висячими вушками. Ця порода кролів невибаглива ні в годівлі, ні у догляді.

Чималу кількість любителів пухнастих вихованців приваблюють «Лисячі» і «Ангорські» породи. Ці звірята мають розкішну довгу шерсть і симпатичні кисті на вухах. У період линяння догляд за даними породами кролів вимагатиме щоденного прибирання шерсті.

Незвичайну будову хутра має кролик «Рекс», завдяки чому створюється враження, що цей звір - плюшевий. На жаль, представники даної породи дуже часто хворіють різними шкірними захворюваннями. Але при належному догляді і правильному утримуванні хвороби обходитимуть «Рекса» стороною.

Додати оголошення