Портал безкоштовних оголошень в Україні
Україна

Гризуни в Україні

Сьогодні, 14 жов, пн
Житомир і область, Овруч
сьогодні, 13:59
Київ, Нивки
сьогодні, 10:42
Вчора, 13 жов
Дніпропетровськ і область, Царичанка
вчора
12 жов, сб
Полтава і область
12 жов, сб
11 жов, пт
Донецьк і область
11 жов, пт
10 жов, чт
Чернігів і область, Ніжин
10 жов, чт

Гризуни - забавні звірятка невеликих розмірів. Як і інші домашні вихованці, вони допомогають боротися зі стресами, поганим настроєм, рятують від самотності, вчать піклуватися про більш беззахисних «братів менших». Такі тварини також можуть стати найкращими друзями своїх господарів, повноправними членами родини.

На сьогоднішній день в домашніх умовах утримуються шиншили, щури, хом'яки, морські свинки, дегу, білки, бурундуки. Для утримання будь-якого виду гризуна в будинку необхідні індивідуальний підхід і певні знання. Наприклад, у природі пацюки живуть великими сім'ями і потребують постійного спілкування, тому в одній клітці необхідно утримувати кількох таких декоративних звірків. Хом"яків буде дратувати надмірна турбота в неналежний час, так як на волі ці гризуни більшу частину дня сплять, ведучи нічний спосіб життя. Шиншили дуже люблять купатися, але для цього їм потрібна не вода, а спеціальний пісок, який не містить шкідливих мікроорганізмів.

Всі вихованці, в тому числі і домашні гризуни, вимагають постійного догляду та уваги. Найголовніше, за Вашу турботу і любов вони завжди будуть вдячні.

Додати оголошення