Портал безкоштовних оголошень в Україні
Україна

Гризуни в Україні

Сьогодні, 10 гру, вт
Харків і область
сьогодні, 14:13
6 гру, пт
Київ і область
6 гру, пт
Чернігів і область, Ніжин
6 гру, пт
Чернігів і область, Ніжин
6 гру, пт
Київ, Нивки
6 гру, пт
5 гру, чт
Донецьк, Будьонівський район
5 гру, чт
Львів і область
5 гру, чт
Вінниця та область
5 гру, чт
1,450 грн
ПРОДАМ
Одеса і область
5 гру, чт

Гризуни - забавні звірятка невеликих розмірів. Як і інші домашні вихованці, вони допомогають боротися зі стресами, поганим настроєм, рятують від самотності, вчать піклуватися про більш беззахисних «братів менших». Такі тварини також можуть стати найкращими друзями своїх господарів, повноправними членами родини.

На сьогоднішній день в домашніх умовах утримуються шиншили, щури, хом'яки, морські свинки, дегу, білки, бурундуки. Для утримання будь-якого виду гризуна в будинку необхідні індивідуальний підхід і певні знання. Наприклад, у природі пацюки живуть великими сім'ями і потребують постійного спілкування, тому в одній клітці необхідно утримувати кількох таких декоративних звірків. Хом"яків буде дратувати надмірна турбота в неналежний час, так як на волі ці гризуни більшу частину дня сплять, ведучи нічний спосіб життя. Шиншили дуже люблять купатися, але для цього їм потрібна не вода, а спеціальний пісок, який не містить шкідливих мікроорганізмів.

Всі вихованці, в тому числі і домашні гризуни, вимагають постійного догляду та уваги. Найголовніше, за Вашу турботу і любов вони завжди будуть вдячні.

Додати оголошення